O projekteHlavným cieľom projektu Lél Park je zabezpečiť pre jeho budúcich obyvateľov prostredie, kde príroda a moderné životné požiadavky dokážu vytvoriť fungujúcu a atraktívnu alternatívu bývania s prvkami ranču.

Lél Park môže byť ideálnym miestom na bývanie pre ľudí, ktorí nechcú byť závislí len od potravín z pultov obchodov a do záhrady nejdú iba relaxovať. Spozornieť by preto mali najmä tí, ktorí sa neboja prírody, alebo chcú aktívne oddychovať pri starostlivosti o vlastnými silami vypestované potraviny. Súhra moderného bývania s okolitou prírodou prispieva k ekologickej udržateľnosti tohto projektu.

Našou základnou myšlienkou je ponúknuť našim potenciálnym klientom jedinečné miesto, kde by si mohli vybudovať komunitu, ktorá pri realizácii výstavby rodinných domov bude prioritne dbať na ekologický charakter. Budú sa snažiť použiť hlavne prírodné materiály, ktoré sú šetrné k prírode.

Na rozsiahlych pozemkoch môžu vyrásť ekologicky šetrné domy, ktoré sa svojím dizajnom do tohto prostredia dokonale hodia. Rozloha umožňuje, aby ich majitelia mohli na svojich pozemkoch pestovať plodiny a chovať hospodársku zver. Moderný a ekologický ráz projektu možno umocniť inštaláciou solárnych článkov a vlastným systémom úpravy pitnej vody, ktorá môže byť zo studne s vysoko kvalitnou podzemnou vodou, ktorú na Žitnom ostrove zásobuje najväčšia európska rieka Dunaj.

Naším cieľom je ponúknuť možnosť pracovať na svojom vlastnom bývaní v duchu návratu k prírode a k jej pravidlám.

Noví majitelia budú mať voľnú ruku pri dizajnovaní svojich budúcich rodinných domov, ktorých výstavbu môže zabezpečiť developer podľa moderných ekologických a architektonických štandardov.Vyberte si ten
pravý pozemok pre vás!

REZERVUJTE SI TERAZ!